Tbiliská 21 Bratislava 831 06 0948 781 977
section-1c4bcc4

01 Nechajte to na nás
section-39ceabb

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

+421 / (0) 948 781 977

section-286a416
1.

Starostlivosť o trávnik

Dáme vášmu trávniku príslušnú starostlivosť bez ohľadu na ročné obdobie: kosenie trávnikov - prevzdušňovanie - vertikutácia - hnojenie - postreky proti burine a chorobám trávnika - dosievanie, pieskovanie a vyrovnávanie - pokládka trávnikových kobercov
1.

Starostlivosť o trávnik

Toro je multifunkčný pásový nosič náradia s bohatým príslušenstvom. Je skvelým pomocníkom najmä pri úprave a spracovaní pôdy, dostane sa všade tam, kde väčšie stroje nemajú šancu – na zle prístupné miesta, či v stiesnených priestoroch. Vďaka svojej malej šírke sa tento šikovný pomocník dostane takmer kamkoľvek, aj cez užšie vstupné priestory. Vďaka pásom a svojej nízkej hmotnosti zas menej utuží pôdu či poškodí trávniky, čo ocenia majitelia najmä pri renovácii svojho pozemku. Svojím výkonom sa Toro dingo vyrovná väčším a silnejším strojom a šírkou použiteľného príslušenstva ich častokrát dokonca aj prekonáva. Vďaka jeho vlastnostiam a obratnosti v akomkoľvek teréne vám tento záhradný pomocník ušetrí kopec ručnej práce, ktorú vykoná za vás. Dingo dokáže premiestňovať zeminu, štrk, mulčovaciu kôru, zrovnávať substrát, hrabať, planírovať, presúvať materiál a mnoho iného. Spracovanie pôdy reverznou pôdnou frézou LIPCO (system Rota Dairon) patrí medzi najkvalitnejšie spracovanie vrchnej vrstvy pôdy, kde častokrát jedným záberom dokáže z hornej vrstvy odstrániť kamene, starý trávnik či burinu.
Trávte svoj čas zmysluplnejšie a príjemnejšie. Už viac nemusíte trávnik polievať hadicou, postará sa o to za vás automatická závlaha! Prečo si vybrať automatické zavlažovanie vášho trávnika? Šetrí čas na polievanie Šetrí vodu, energie a financie Automaticky a rovnomerne zavlažuje váš trávnik Špecializujeme sa na automatické zavlažovanie trávnikov okolo rodinných domov, na verejných priestranstvách, ihriskách, v parkoch a pod. Ponúkame kompletné služby, od obhliadky priestoru, po návrh až po samotnú realizáciu závlahového systému a položenia trávového koberca. Na našu prácu používame výrobky kvalitnej svetoznámej značky HUNTER, overenej dlhoročnými skúsenosťami. Zavolajte nám alebo napíšte, ak vás naša ponuka zaujala, a my sa postaráme o to, aby ste mali radosť z krásneho zeleného trávnika. Podklad na vypracovanie cenovej ponuky si môžete stiahnuť priamo TU.
section-b8037d9
Napíšte nám správu. Radi
Vám pomôžeme